OfoSoft OfoSoft
Hizmetlerimiz

    Yerinde servis hizmetleri ; işletmelerin taleplerine göre arızaların giderilmesi ya da ilave birtakım çalışmaların yapılmasıdır. Bu süreç, işletme yetkililerinin servisimize ulaşmasından sonra, arızanın ya da yapılacak ilave çalışmanın durumuna göre belirlenecek bir zamanda işletilir. Teknik servis personelimiz talebe cevap vermek amacıyla işletmeye belirlenen sürede yerinde teknik destek vermek için ulaşır.

   Telefonda ve uzaktan destek hizmetleri ; işletmelerin servisimize telefonla ulaşması ile birlikte teknik personelimizin, arızanın ya da talebin durumuna göre, arayan yetkiliye telefonda programlama yaptırması ile sorunun çözülmesi ya da talebin yerine getirilmesi çalışmasıdır. Ayrıca santralinde sorun oluşan kurumların santral sistemine uzaktan bağlanılarak yapılan çözümlemeleri de kapsamaktadır.

    Bakım anlaşması hizmetleri ; işletmelerde bulunan telekomünikasyon sistemleri ve buna bağlı donanımlar ile kablo altyapısı belirlenen şartlar doğrultusunda yapılan sözleşme ile servis ve danışmanlık hizmetleri konusunda garanti altına alınmış olunur. Bu sözleşme şartları, kurumda kullanılan altyapıya göre hazırlanarak donanım (parça) hariç ya da donanım dahil olarak yapılabilmektedir.Çağrı Haberleşme ve Güvenlik Sistemleri ile kurumlar arasında yapılan sözleşme ile kurumlar hafta içi 08:30-19:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasında servisimizden destek alabilmektedir. Ayrıca acil durumlar için 24 saat ulaşılabilecek gsm numaraları da sözleşmelerde belirtilmektedir.

OfoSoft
Telif Hakkı 2013-2014 Sivas Ebay Elektronik'e Aittir.
Online : 1 | Bügün : 6
Toplam : 17897