OfoSoft OfoSoft
IPV10 ve IPV20 | Ürünlere Dön »
Resimlerin Orjinal Boyutunu Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız
Ürünün Açıklaması :
•Sektörün önde gelen IP iletişim özelliklerini analog ve IP ortamlarda destekler. •Firmanın farklı birimleri arasında kurulacak IP köprüsü sayesinde uzak ofis/şubeler ile tek bir sistem gibi çalıştırılabilir. •Kurulacak IP köprüsü üzerinden yapılacak IP haberleşmesi ile iletişim giderlerinde gözle görülür düşüş elde edilir.

Birleşik Yapı
Aynı sistemde ek bir altyapıya gerek olmadan IP ve analog aboneler kullanılabilir. Farklı noktalardan yazılım tabanlı telefon, masaüstü IP telefon, videofon, VoIP destekli cep telefonu, IP DECT ve analog setleri kullanarak sistem abonesi olabilme özelliği esneklik ve tasarruf sağlar.
IPV10 ve IPV20, PBX, IP-PBX, IP-Gateway gibi birçok ürün fonksiyonunu tek yapı altında bütünleştirir. Sistem yazılımı Linux işletim sistemi üzerinde koşan, açık yazılım mimarisi özelliklerine sahip bir yazılımdır. Bu sayede santral üzerinde pek çok uygulama entegre bulunurken, ek uygulamalar da kolaylıkla santrala entegre edilebilir.
 
IPV10 ve IPV20 İletişim Sistemleriyle Kullanılabilen Çevre Birimleri
IPV10 ve IPV20, dahili abonelerde özel IP abone ve SIP, dış hat tarafında aynı anda SIP ile H323 protokollerini ve yeni nesil ses sıkıştırma algoritmalarını destekler. Bu sayede farklı çevre birimleri kullanabilme esnekliğini sağlar:
- Standard SIP ve Karel SIP Telefonlar
- Görüntülü SIP Tefonlar
- WiFi SIP Telefonlar
- SIP telefon yazılımı çalıştırabilen akıllı cep telefonları
- IP Dect Sistem (SIP sinyalleşme protokolünü destekleyen IP Dect baz istasyonları ve IP Dect el üniteleri
- Diğer SIP destekli uç birimleri
 
IP Haberleşme Uygulamaları
Abonelerin santral ile aynı mekanda olma zorunluluğu ortadan kalkar. Sistemin dahili aboneleri,  IP telefon, yazılım tabanlı IP telefon, WiFi telefon, VoIP destekli akıllı cep telefonu gibi IP üzerinden haberleşebilen erişim birimleri ile her yerden her an kesintisiz iletişim sağlar.
 
Uzak Ofis Uygulamaları
Birden fazla lokasyonu olan firmalarda, ek bir donanıma gerek olmaksızın internet bağlantısı olan her yerden merkezdeki santralın abonesi olunabilir. Merkeze bağlı şubede yer alan bir abone internet üzerinden IP Telefon, yazılım tabanlı telefon, WiFi telefon, IP DECT telefon veya VoIP desteği olan akıllı cep telefonları ile merkez santrala direkt bağlanabilir.
WiFi ve IP DECT aboneler de standart SIP aboneler gibi sistemden servis alabilmektedir. Birden fazla KAREL IPV10 ve IPV20 IP Santral IP üzerinden birbirlerini kısa numarayla arayabilir ve bu sayede daha yüksek kapasiteli şirket haberleşme ağları kurulabilir.
 
Görüntülü Görüşme
IPV10 ve IPV20 İletişim Sistemine bağlı tüm IP aboneler gerek kendi aralarında gerekse IP dış hatlar üzerinden görüntülü telefon, özel set veya yazılım tabanlı telefonlarla görüntülü görüşme yapma imkanına sahiptir.
 
 

OfoSoft
Telif Hakkı 2013-2014 Sivas Ebay Elektronik'e Aittir.
Online : 1 | Bügün : 17
Toplam : 14714